İstanbul Şişli

Harvard Cafe Şişli

Harvard Cafe Şişli İstanbul, detaylı iletişim bilgileri ve harita verileriyle müşteri yetkilisine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız şikayetiniz, öneriniz veya isteğiniz varsa hızlı bir şekilde müşteri temsilcisiyle görüşmek için aşağıdaki adres ve telefon bilgilerini kullanabilirsiniz. İstanbul ilimizin Şişli ilçesinde bulunan Harvard Cafe ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda listelendiği gibidir müşteri temsilcisi numarasına bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Harvard Cafe Şişli çağrı merkezi iletişim destek telefon numarasını hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Harvard Cafe iletişim bilgileri:

Harvard Cafe telefon

(212) 373 2800

Harvard Cafe adres

Teşvikiye Caddesi, No: 1 Citys Avm Harbiye Mahallesi, Nişantaşı Şişli/İstanbul

İletişim için üstteki adres ve telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Harvard Cafe Şişli İstanbul müşteri temsilcisine veya varsa çağrı merkezine bağlanmak istiyorsanız telefonunuzun tuşlarından 0’ı deneyebilirsiniz.

Benzer Firmalar
Ece Teknik Matbaa Makinaları Pazarlama İthalat İhracat Başakşehir
Petrol Ofisi Güngören
1 Yorum
  • GÜLSEN ÇİĞDEM Eyl 30,2016 at 14:15

    Harvard etiler cafe  haketmediği  bir konuma getirilmiş tamamen sadece para odaklı müşteri sorunu çözme veya memnuniyet odaklılık sıfır  cafe müdürüne ulaşmak bir ceo ya ulaşmak kadar sorun. Kaldırama park edilen aracdan 15 TL alınan park ücreti üstüne siz  hiç rest gitmediniz mi her yerde 15 tl park alıyor denilen kaba bir  tavır sokak arası kaldırama park edip para ıstemekte nedir ? fiş istiyorsunuz bambaşka bir park semtinden bir fiş tamamen usulsüz  belediye de şikayet etmeyeceğim kalmayacak  Sarıyer neresi etiler neresi birde ne valesi ??

Yorum Yazın

Yorumunuz*

İsim*