İzmir Konak

Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü Konak

Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü Konak İzmir, detaylı iletişim bilgileri ve harita verileriyle müşteri yetkilisine nasıl bağlanırım diye düşünüyorsanız şikayetiniz, öneriniz veya isteğiniz varsa hızlı bir şekilde müşteri temsilcisiyle görüşmek için aşağıdaki adres ve telefon bilgilerini kullanabilirsiniz. İzmir ilimizin Konak ilçesinde bulunan Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü ile ilgili iletişim bilgileri aşağıda listelendiği gibidir müşteri temsilcisi numarasına bağlanmak istediğinizde aşağıdaki Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü Konak çağrı merkezi iletişim destek telefon numarasını hızlı bir şekilde arayabilirsiniz.

Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü iletişim bilgileri:

Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü telefon

(232) 441 1700

Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü adres

1443. Sokak, Keremoğlu İş Hanı, No: 3 / B, Yenişehir, Konak/İzmir

İletişim için üstteki adres ve telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Multitek Elektronik İzmir Bölge Müdürlüğü Konak İzmir müşteri temsilcisine veya varsa çağrı merkezine bağlanmak istiyorsanız telefonunuzun tuşlarından 0’ı deneyebilirsiniz.

Benzer Firmalar
Tes Temizlik Hizmetleri Taşımacılık Gıda Turizm Tekstil İnsan Kaynakları İnşaat Taahhüt Özel Sağlık Konak
FY Mobilya Konak
1 Yorum
  • fethan Eyl 22,2016 at 20:37

    apartmanımızın diafonu arızalandı.on kere gidip geldiler,tekrar tekrar para aldılar,yine de olmadı.Ne işlemi yaptıkları da belli değil,fabrikaya gönderiyoruz diyorlar,fabrikanın diafona ne tamiri yaptığını da bilmiyoruz,çünkü hiçbir belge vermiyorlar,belki de fabrikaya göndermiyorlar bile diafonu. Oldu diyorlar para istiyorlar,ne bir belge ve fiş de vermiyorlar,götürüp getiriyorlar boşu boşuna,bizi dolandırıyorlar,böyle iş mi olur.

Yorum Yazın

Yorumunuz*

İsim*